Термошкарпетки BAFT ARI AR100

  • Модель: AR100
  • На складі: В наявності
  • 155 UAH
Кількість
Опис

Лижні шкарпетки середньої товщини для максимально комфортного катання протягом всього дня. Підібрана комбінація матеріалів гарантує відмінну збереження тепла і відведення вологи від шкіри в самих екстремальних температурних умовах. Анатомічне зонірованноє плетіння забезпечує захист і підтримку при навантаженнях. Ергономічне зонування Асиметрична в'язка анатомічно коректний дизайн для лівої і правої ніг.

Elastic Grip Skin широка і м'яка ергономічна манжет, що не передавлює ногу; надійно утримує  від сповзання.

No Push Technology зона підвищеної щільності, що захищає передню частину гомілки від натискання черевиками. Посилена вставка, що підтримує ахіллове сухожилля.

No Brush Technology щільне м'яке плетіння, що захищає стопу від мікроударів про взуття і натирань. Плетіння з вентильованими повітряними каналами для оптимального мікроклімату.

Використовувані матеріали PROLEN®VEL дуже легке зносостійке порожнисте волокно з високими термоізоляційними і Транспіраціонний показниками. Що знаходиться у внутрішніх каналах повітря зберігає тепло тіла. Волокно не накопичує піт і миттєво висихає. Перешкоджає виникненню неприємних запахів і електризації одягу. Не втрачає своїх властивостей навіть після численних прань.

Відгуки (0)

Написати відгук

Рекомендовані товари